Nem a munka fáraszt el igazán… hanem ami mögötte van

 Sokan azt hiszik, a munka csak az, amit a soron vagy az irodában csinálsz. De a legnehezebb munka az, amit senki nem lát:


Amikor reggel 10 percig ülsz az autóban, hogy erőt gyűjts a belépéshez.


Amikor a mosdóban próbálod visszatartani a sírást, mert már nem bírod a nyomást.


Amikor hazaérsz, és nincs erőd a családodhoz, mert a cég az összes energiádat kiszívta.


Ez a valódi gyötrődés, amiről senki nem beszél, mert 'örülni kell, hogy van munkád'.


Ki érzi még úgy, hogy lassan elfogy az ereje?

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Éjszakás Műszak: Amikor a Testünk Segítségért Kiált – Túlélőkalauz a Sötétségből

A legveszélyesebb dolgozó az, aki már nem szól semmit

A jó munkát nem veszik észre… a hibát soha nem felejtik el