A legveszélyesebb dolgozó az, aki már nem szól semmit

 A legveszélyesebb dolgozó nem az, aki panaszkodik.


Hanem az,

aki már nem szól semmit.


Nem vitatkozik.

Nem magyaráz.

Nem próbál javítani semmin.


Csak elvégzi a minimumot…

és fejben már rég nincs ott.


Mert amikor valaki rájön,

hogy hiába tesz bele többet…


előbb-utóbb visszavesz.


Nem lustaságból.


Hanem mert megtanulta:

itt ennyi is elég.


És amikor egy jó dolgozó idáig jut,

ott már valami végleg eltört.

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Éjszakás Műszak: Amikor a Testünk Segítségért Kiált – Túlélőkalauz a Sötétségből

A jó munkát nem veszik észre… a hibát soha nem felejtik el