A legveszélyesebb dolgozó az, aki már nem szól semmit
A legveszélyesebb dolgozó nem az, aki panaszkodik.
Hanem az,
aki már nem szól semmit.
Nem vitatkozik.
Nem magyaráz.
Nem próbál javítani semmin.
Csak elvégzi a minimumot…
és fejben már rég nincs ott.
Mert amikor valaki rájön,
hogy hiába tesz bele többet…
előbb-utóbb visszavesz.
Nem lustaságból.
Hanem mert megtanulta:
itt ennyi is elég.
És amikor egy jó dolgozó idáig jut,
ott már valami végleg eltört.
Megjegyzések
Megjegyzés küldése