Amikor a legjobb embered csendben felmond

 A jó dolgozók nem balhéznak.

Nem könyörögnek.

Nem magyarázkodnak.


Egyszerűen csak egy nap eltűnnek.


Csendben összepakolják a tudásukat, a lojalitásukat, a plusz energiát, amit mindig beletettek…

és elviszik oda, ahol ez nem természetes elvárás, hanem érték.


Nem vitatkoznak a tiszteletért.

Nem harcolnak azért, hogy végre észrevegyék őket.


Mert ahol bizonygatni kell az értékedet,

ott már rég nem vagy megbecsülve.


És amikor elmennek, akkor derül ki igazán,

mennyit is értek.

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Éjszakás Műszak: Amikor a Testünk Segítségért Kiált – Túlélőkalauz a Sötétségből

A legveszélyesebb dolgozó az, aki már nem szól semmit

A jó munkát nem veszik észre… a hibát soha nem felejtik el